"Ja jestem dobrym pasterzem.
Dobry pasterz daje życie swoje za owce."
                                            J 10, 11

"Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził
z ziemi egipskiej, z domu niewoli."
                                                           Pwt 5,6

"Najświętsza Rodzino,
patronko i opiekunko wszystkich rodzin - wspomagaj nas"

(..)„Niewiasto, oto syn Twój”
„Oto Matka twoja”

"Boże mój, Boże mój, czemuś Mnie opuścił."
                                           (Mt 27,46b)

Nie rozumiem, jak można nie ufać Temu, który wszystko może; z Nim wszystko, a bez Niego – nic. On Pan, nie pozwoli i nie dopuści zawstydzenia dla tych, którzy całą ufność swoją w Nim położyli (Dz. 358).

 

Fragment z Dzienniczka św.Siostry Faustyny nr. 358

Aktualności

7 Lis
Nabożeństwo pokutne Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania w ramach formacji w piątek 06 listopada przeżyła swoje pierwsze nabożeństwo pokutne, które poprowadził ks. Łukasz Brus...
Czytaj więcej

Przygotowanie do
Sakramentu B
ierzmowania

Bierzmowanie – spotkania w grupach

Gr. I ks. Łukasz – 16.10.2017r. godz. 19:00
Gr. II s. Lucilla – 17.10.2017r. godz. 16:45
Gr. III s. Bernardetta 19.10.2017r. godz. 18:00
Gr. IV Pani Anna Miazga 10.10.2017r. godz. 17:00

Grupa I - ks. Łukasz Brus


1.Julia Weronika Padarz
2.Bartosz Rodzoś
3.Aleksandra Kędziora
4.Aleksander Korzeniowski
5.Mikołaj Zakrzewski
6.Marek Warda
7.Julia Korczak
8.Łukasz Tomaszewski
9.Marlena Kruk
10.Krzysztof Kobus
11.Mikołaj Zakrzewski
12.Patrycja Sykut
13.Patrycja Rzepka
14.Mateusz Kiraga
15.Weronika Pasternak
16.Bernardetta Wójcik
17.Karol Tokarczuk
18.Daniel Chojnacki
19.Jakub Sobczuk
20.Olaf Kozieł

Grupa II -Siostra Lucilla


1.Adrianna Strzałkowska
2.Kacper Jabłoński
3.Kacper Małek
4.Patrycja Kozieł
5.Konrad Wierzbicki
6.Natalia Koniarz
7.Angelika Maślankiewicz
8.Ewelina Wydra
9.Kacper Chudek
10.Sandra Podstawek
11.Gabriela Woźnicka
12.Daniel Skura
13.Kacper Adamczewski
14.Jakub Kubis
15.Ludwicka Sylwia

Grupa III - Siostra Bernadetta


1.Dominik Stolarek
2.Michał Reniuszek
3.Bartłomiej Kuś
4.Karolina Włodarczyk
5.Karol Nowakowski
6.Aleksandra Adamkiewicz
7.Mikołaj Gębarowski
8.Julia Wałach
9.Anna Filipek
10.Alicja Świeca
11.Tomasz Pasim
12.Bartłomiej Madejski
13.Mateusz Wiak
14.Mateusz Pluta

Grupa IV - Pani Anna Miazga


1.Maria Tocaciv
2.Daniel Kuta
3.Angelika Cyranek
4.Jacek Filipek
5.Łukasz Leszczyński
6.Sylwia Antończyk
7.Edyta Szczerbetka
8.Olga Bielawska
9.Patryk Baran
10.Kacper Szlendak
11.Ilona Jeżyna
12.Patrycja Dziewit
13.Patryk Michta
14.Gabriel Sadowski