Ogłoszenia duszpasterskie

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 09.09.2018

1. W czwartek wypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie, które tradycyjnie rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 19.00, a następnie różaniec fatimski i procesja z Figurą MB Fatimskiej. Zabierzmy ze sobą świece.

2. W liturgii tego tygodnia obchodzimy:
Czwartek – wspomnienie Jana Chryzostoma biskupa i Doktora Kościoła
Piątek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego
Sobota – wspomnienie NMP Bolesnej

3. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich, którzy chcieli by pomóc w prowadzeniu Koronki do Miłosierdzia Bożego i Adoracji Najświętszego Sakramentu. Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do Biura Radia Maryja

4. Dzisiejszej niedzieli po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia

5. Dzisiejszej niedzieli przy głównym wyjściu z kościoła możemy złożyć comiesięczną składkę na montaż w naszej świątyni

6. Młodzież kl. I szkół średnich, która w tym roku szkolnym pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania w naszej Parafii prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej. Przez cały wrzesień będą trwały zapisy kandydatów do bierzmowania. Odpowiedzialnym za przygotowanie jest ks. Łukasz Brus.

7. Dzisiejszej niedzieli po Mszy Św. o godz. 12.30 zapraszamy na kolejne spotkanie grupy MISERICORDES

8. Z inicjatywy naszego Parafialnego Caritas od wtorku od godz. 9.00 wznawiamy w Sali Teatralnej dla wszystkich chętnych zajęcia „Ruch dla seniorów”

9. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 19.00 zapraszamy do Sali Teatralnej na kolejne spotkanie z P. Marią Winiarską nt. „W obronie wiary wobec błędnej nauki Świadków Jehowy”

10. NSZZ Solidarność „Ziemia Puławska” organizuje w przyszłą niedzielę 16 września autokarową pielgrzymkę do Częstochowy na Ogólnopolską Pielgrzymkę Ludzi Pracy. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do piątku do biura przy ul. Wojska Polskiego 1
11. W dniach 14 – 16 września 2018 r. odbędzie się w Puławach VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych. Inauguracja nastąpi w piątek 14 godz. 16.00 na Skwerze Niepodległości w Puławach.
W sobotę o godz. 15.30 przemarsz uczestników spod Pałacu Czartoryskich w Puławach na Plac Chopina przy Urzędzie Miasta zakończony występami.
W przyszłą niedzielę 16 września na Mszy Św. o godz. 11.00 gościć będziemy w naszej Parafii 50 osobową orkiestrę dętą „Lutnia” z Zarszyna.
Główną atrakcją imprezy jest niedzielny koncert galowy na Stadionie MOSiR od godz. 14.30, podczas którego orkiestry będą miały okazję zaprezentować wspólny przemarsz, pokazy musztry paradnej oraz wykonać wspólnie utwór.
Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy do udziału

12. Dziękujemy za porządki w kościele mieszkańcom bloków przy ul. Kołłątaja 48 i 50, oraz Rodzinie, która zadeklarowała chęć sprzątania
W tym tygodniu do troski o naszą świątynie zapraszamy mieszkańców bloku przy ul. Kołłątaja 41 w poniedziałek na godz. 15.30 mieszkańcy domów od nr. 1 do 52, w sobotę po Mszy o godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców domów od nr. 53 do 104.