Skip to content

Document Header

Ogłoszenia duszpasterskie

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 28.05.2017
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

 

1. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, które będą odprawiane w tych samych godzinach co majówki, czyli w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w piątek w trakcie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.00 oraz niedziele i święta po Mszy św. o godz. 16.00.

2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zatroszczyli się o piękne przeżycie uroczystości I Komunii Św. Pragniemy złożyć gorące podziękowania Panom, którzy przez dwie niedziele troszczyli się o porządek i kierowali ruchem: Janusz Kęska, Władysław Rekiel, Tadeusz Wojewoda, Tomasz Kraszewski, Jerzy Wypych, Władysław Rodzik, Janusz Wawerski, Ryszard Szymaniak

3. W tym tygodniu wypadają: I Czwartek miesiąca modlimy się za powołanych do służby Bożej i o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za osoby modlące się za powołanych zwłaszcza za Margaretki. W I Piątek, czas nabożeństw jak każdego miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Nabożeństwo I soboty miesiąca o godz. 7.00.

4. Serdecznie zachęcamy do przynoszenia do naszego punktu Caritas do końca czerwca przyborów szkolnych, z których wyposażymy tornistry na nowy rok szkolny dla dzieci z rodzin potrzebujących z naszej Parafii.
Z inicjatywy Parafialnego Caritas od września zamierzamy zorganizować przy naszej Parafii zajęcia ruchowe dla seniorów. Chętnych do skorzystania z tej formy zajęć prosimy o kontakt z punktem Caritas w każdą środę od 16.00 do 18.00, gdzie możemy uzyskać szczegółowe informacje.

5. W przyszłą I niedzielę miesiąca tradycyjnie możliwość złożenia ofiary do puszki na witraże.

6. Studio Młodych Talentów „ARTIS” działające na terenie naszej Parafii pod kierownictwem artystycznym Joanny i Sławomira Sochackich zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki pt: „Dla Ciebie Mamo”. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00 w Sali Teatralnej. Serdecznie zapraszamy całe rodziny, a szczególnie mamy.

7. Wolontariusze Zakładów Azotowych zapraszają wszystkie dzieci dnia 3 czerwca (sobota) na godzinę 13.00 do Ośrodka Wychowawczego Sióstr Benedyktynek na Sportowy Dzień Dziecka. W programie rywalizacje biegowe, gry i zabawy. Do udziału uprawnia przyniesienie podarku dla młodzieży w wieku od 14 do 20 lat, wychowanków ośrodka. Będą zbierane środki czystości i bielizna. Szczegóły na plakatach.

8. Dzisiejszej niedzieli wolontariusz Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej „Salvatti” prowadził zbiórkę sprawnych i zepsutych telefonów komórkowych. Zbiórka ma na celu wsparcie materialne misji pallotyńskich w Afryce

9. Dziękujemy za porządki w kościele mieszkańcom z ul. Karpińskiego 5
W tym tygodniu prosimy o troskę o naszą świątynię mieszkańców Majdanu w poniedziałek na godz. 15.30, a w sobotę na 9.00 zapraszamy rodzinę, która zadeklarowała chęć sprzątania

10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego Błogosławieństwa na nowy tydzień

Primary Sidebar

Secondary Sidebar