Skip to content

Document Header

Ogłoszenia duszpasterskie

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2017 r.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

 

1. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Schroniska Św. Brata Alberta w Puławach będą rozprowadzać przed naszym Kościołem Chleb Brata Alberta. Dobrowolne ofiary przeznaczone będą na Schronisko Brata Alberta.

2. Jeszcze w tym tygodniu możemy w kancelarii parafialnej zapisać się na pieszą pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę, oraz wesprzeć fundusz „Idę z Tobą”

3. 5 sierpnia, będziemy gościli w naszej parafii pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej. Jak co roku zechcemy przyjąć ich obiadem przy parafii. Szczegółowe informacje na ten temat w przyszłą niedzielę.

4. We wtorek 25 dzień miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz.18.00, a po niej na nabożeństwo wszystkich, którzy podjęli Duchową Adopcję Poczętego Dziecka

5. We wtorek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną.

6. Po Mszach Św. zapraszamy do Przystani Miłosierdzia. W dniu dzisiejszym w sposób szczególny, jako lekturę polecamy książkę naszego Ks. Dziekana Ryszarda Gołdy pt. Parafia Miłosierdzia Bożego w Puławach studium historyczno-pastoralne.

7. W połowie kwietnia przyszłego roku planowana jest z naszej Parafii pielgrzymka do Ziemi Świętej. Na stoliku przy głównym wyjściu z Kościoła wyłożone są dla osób zainteresowanych informatory o pielgrzymce. Zapisy i informacje w kancelarii Parafialnej.

8. Dziękujemy za porządki w kościele mieszkańcom z ul. Kołłataja 36, 37, 38 i 39
W tym tygodniu prosimy o troskę o naszą świątynię: w poniedziałek na godz. 15.30 mieszkańców ul. Kołłątaja 40 i 44 w sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Kołłataja 46 i 48

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego Błogosławieństwa na nowy tydzień

9. Dzisiejszej niedzieli z racji wspomnienia we wtorek Św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących nastąpi za chwilę modlitwa błogosławieństwa pojazdów, a po Mszy Św. tradycyjnie Kapłan będzie błogosławił pojazdy przed kościołem. Jak co roku ofiary zbierane przy błogosławieństwie pojazdów przeznaczone są na fundusz MIVA POLSKA na zakup pojazdów dla misjonarzy

Primary Sidebar

Secondary Sidebar