Jerycho Różańcowe

JERYCHO RÓŻAŃCOWE 1-7 PAŹDZIERNIK 2020 R.
„O cokolwiek poprosisz przez Różaniec, wszystko będzie ci udzielone”

 

01.10.2020 r.Czwartek
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-17:00 Kapłani
17:00-18:00 Dzieci
18:00-20:00 III Zakon św. Franciszka
20:00-22:00 Kołłątaja 20, 21, 22, 25 (K. Rodzik)
22:00-24:00 I Prezydium Legionu Maryi

02.10.2020 r. Piątek
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-3:00 Niemcewicza 13 (A. Misztal)
03:00-5:00 Niemcewicza 11 (J. Dębek)
5:00-7:00 Karpińskiego 1B, Polna 7 (I. Marzęda)
7:00-9:00 Kołłątaja 23, 23A (Róża XVIII)
9:00-11:00 Róża VI
11:00-13:00 Kołłątaja 45 (J. Marciniak)
13:00-15:00 Kołłątaja 43 (Róża XV)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-18:00 Polna 10 (Róża IV)
18:00-20:00 Skłodowskiej 5, domki (Zelatorzy Żywego Różańca R I-X)
20:00-22:00 Przyjaciele Oblubieńca
22:00-24:00 Schola młodzieżowa

03.10.2020 r. Sobota
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Leśna 29 (Róża V)
03:00-05:00 Karpińskiego 5 (K. Styczyńska)
05:00-07:00 Polna 15, 16 (E. Śliwczyńska)
07:00-09:00 Polna 9 (M. Pułka)
09:00-11:00 Karpińskiego 1A (J. Grzechnik)
11:00-13:00 Caritas
13:00-15:00 Zarzecze, Majdan (Róża XVI)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-18:00 Niemcewicza 5, 7 (Róża XIX)
18:00-20:00 6 Sierpnia 36,38,40 (A. Dąbek)
20:00-22:00 Kołłątaja 29, 35, 35A (J. Szymanek)
22:00-24:00 Domowy Kościół, Leśna 21,23 (Białkowscy)

04.10.2020 r. Niedziela
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Przyjaciele Oblubieńca
03:00-05:00 Niemcewicza 3 (Róża III)
05:00-07:00 Piaskowa 41, 61 (Róża II)
07:00-09:00 Kołłątaja 60, 62, Dęblińska domki (Róża VII)
09:00-11:00 Polna 17, Kołłątaja 31, 32A (T. Ceremuga)
11:00-13:00 Wólka Profecka (Róża XIII)
13:00-15:00 Leśna 12, 13, Kołłątaja 33 (I. Pieczywek, Z. Jędrych)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-17:00 Liturgiczna Służba Ołtarza
17:00-18:00 Domowy Kościół
18:00-20:00 Kusocińskiego, Lokajskiego, Prusa, Czecha (Róża XXI)
20:00-22:00 Neokatechumenat
22:00-24:00 Kołłątaja 40, 44, 46, 48 (T. Kawiak, E. Seweryńska)

05.10.2020 r. Poniedziałek
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Polna 1, 1A (E. Bądel)
03:00-05:00 Polna 3, 19 (I. Guz)
05:00-07:00 Karpińskiego 6 (Róża XX)
07:00-09:00 Eustachiewicza 5, 7 (J. Wypych)
09:00-11:00 Kołłątaja 50, 54, 56, 58 (Róża II)
11:00-13:00 Wróblewskiego 16D, 17 (Róża XXII)
13:00-15:00 Leśna 9, 10 (J. Adach, E. Chołuj)
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-18:00 Wróblewskiego 16A, 16B, 16C (Róża XI)
18:00-20:00 Wróblewskiego 18, 19, 23 (Róża IX)
20:00-22:00 Kołłątaja 24, 26, 27, 28 (T. Wojewoda)
22:00-24:00 Skłodowskiej 12

06.10.2020 r. Wtorek
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Wróblewskiego 27, 10, 10A, 10B (A. Pawłowska)
03:00-05:00 Leśna 19 (Róża XII)
05:00-07:00 Kołłątaja 41 (Kęskowie)
07:00-09:00 Kołłątaja 36, 37, 38, 39 (Róża XVII)
09:00-11:00 Róża I, Radio Maryja
11:00-13:00 Żywy Różaniec – Osiny
13:00-15:00 II Prezydium Legionu Maryi
15:00-16:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
16:00-17:00 Siostry zakonne
17:00-18:00 Dzieci
18:00-20:00 Polna 2, Róza X
20:00-22:00 Leśna 25, 25A (A. Kuta, H. Kula)
22:00-24:00 Róża VIII

07.10.2020 r. Środa
24:00-01:00 MSZA ŚWIĘTA
01:00-03:00 Zelatorzy Żywego Różańca (R. XI-XXII)
03:00-05:00 Leśna 7, 15
05:00-07:00 Kołłątaja 47 (H. Jarząbek, A. Giza)
07:00-09:00 Skłodowskiej 9 (III Prezydium Legionu Maryi)
09:00-11:00 Skłodowskiej 6, Wróblewskiego 12, 12A, 14
11:00-13:00 Piaskowa 26, Leśna 8 (D. Rachoń)
13:00-15:00 Leśna 33
15:00-17:00 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO i RÓŻANIEC
17:00-18:00 PROCESJA RÓŻAŃCOWA
18:00 MSZA ŚWIĘTA