Intencje Mszalne

PONIEDZIAŁEK – 3.08.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 † Krzysztof (16r.), Stanisław, Jerzy, Józef, Władysława
6.30 † Roman KURSA (19 greg.)
8.00 † Józef, Marianna, Mieczysława, Marian, Eugeniusz, Wacław, ++STEFANIAK
8.00 † Katarzyna JACZYNA (3 greg.)
18.00 † Jan ZIELONKA (9msc.)
18.00 † Jan GIESZCZ (1r.)

WTOREK – 4.08.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 † Zdzisław TROCHYM (5r.śm.), Józefa TROCHYM (26r.śm.)
6.30 † Maria Borowska- od rodziny Kominków
8.00 † Roman KURSA (20 greg.)
8.00 † Janina BONDOS (25r.śm.) †† BONDOSÓW, MYKÓW, KOZIEJÓW.
18.00 † Katarzyna JACZYNA (4 greg.)
18.00 † Stefania OZON (29r.śm.), Jan OZON

ŚRODA –5.08.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 † Katarzyna JACZYNA (5 greg.)
6.30 † Marian Eugeniusz TOMASZEWSKI (30 dzn. po śm.)
8.00 † Konrad SYKUT (8r.śm.)
8.00 † Władysław DACZKA (15r.śm.), Jadwiga (1r.śm), Wiesław (22r.śm) DACZKA, Marcin PUZON(22r.śm.)
8.00 † Roman KURSA (21 greg.)
18.00 † Tadeusz WANICKI (16r.śm.)
18.00 † Piotr SIJKO (10msc.)

CZWARTEK – 6.08.2020r. Święto Przemienienia Pańskiego
7.00 † Czesław Krzysiak (6r.śm.), Anna, Konstanty KRZYSIAK
7.00 † Katarzyna JACZYNA (6 greg.)
9.00 † Franciszek MIŁOSZ †† MIŁOSZÓW, GRODZICKICH
9.00 † Henryk MATYJASZEK (8r.śm.) †† MATYJASZKÓW, TROJANOWSKICH, DORACZYŃSKICH
9.00 † Roman KURSA (22 greg.)
18.00 † Rozalia (26r.śm.) †† SKOMRA, KOSMAL, ZWOLAN
18.00 † Grzegorz FIGIEL, Bronisław STAWARZ, Maria SUMERA, Barbara CZEPEL

PIĄTEK – 7.08.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 Dziękczynna za przeżyte 75. Lat Mariana WŁODARCZYKA Z Prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata.
6.30 † Czesław MAZUR (30dzn.)
8.00 Wynagradzająca NSPJ za nasze grzechy i całego świata, oraz o większą cześć, Uwielbienie i Umiłowanie Miłosierdzia Bożego i Najświętszego Sakramentu.
8.00 † Katarzyna JACZYNA (7 greg.)
8.00 † Roman KURSA (23 greg.)
18.00 Zbiorowa

SOBOTA – 8.08.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 † Grzegorz KAPICA
6.30 † Jan RACZYŃSKI (17r.śm.), Leon i Balbina RACZYŃSCY
8.00 † Roman KURSA (24 greg.)
8.00 † Katarzyna JACZYNA (8 greg.)
8.00 † Aleksandra KRAKOWIAK (10r.śm), Michalina, Alojzy †† MIERNIKÓW
18.00 † Ludwik SEREDYN (42r.śm.), Wiktoria, Wiesław, Henryk †† SEREDYNÓW, Jerzy PAWLAK
18.00 † Krystyna SABARA

NIEDZIELA – 9.08.2020r. XIX niedziela zwykła
7.00 † Katarzyna JACZYNA (9 greg.)
9.00 † Roman KURSA (25 greg.)
9.00 † Henryka, Zbigniew CICHOŃ
11.00 † Józefa (20r.śm.), Wacław, Leszek, Czesław †† KUŚMIERCZAK. Emilia, Władysław KOSEK
12.30 Za Parafian
16.00 † Tadeusz CIEŚLA (5r.śm.)
18.00 † Tadeusz (12r.śm.), Mirosław (6r.śm.) †† MROZKÓW