Intencje Mszalne

PONIEDZIAŁEK – 21.09.2020r. ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY
6.30 † Jadwiga i Edmund KICHLER (Siostry)
6.30 † Krystyna WAWER (3 r. śm) ++ KOZAKÓW, WAWRÓW
8.00 † Julia WOŁOSZYN (28 r. śm)
8.00 † Stanisława MACIĄG (30 dz. po śm)
18.00 † Jerzy Guz (21 greg.)
18.00 † Wojciech IDZIASZEK (22 m-sc po śm)
18.00 † Irena, Józef KORNICCY, Anna, Michał ++ GELETÓW

WTOREK – 22.09.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 O Boże błogosławieństwo dla Puławskiej wspólnoty Sióstr Benedyktynek Misjonarek
6.30 † Eugeniusz SZEWCZYK (16 r. śm)
8.00 † Jerzy GUZ (22 greg.)
8.00 † Zdzisław, Michalina ++ MAJEWSKICH
18.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Ks. Dariusza
z okazji imienin
18.00 † Kazimierz ZIĘBOWICZ
18.00 † Bogdan GAWDZIK (7 r. śm), Janina (9 r. śm) ++ GAWDZIK, KOZIOŁ

ŚRODA – 23.09.2020 r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 O Boże błogosławieństwo dla kapłanów z parafii pw. Miłosierdzia Bożego (Siostry)
6.30 † Bohdan SZYMANEK (int. od Wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego)
8.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Janiny STANKIEWICZ z racji 70 r. urodzin
18.00 † Jerzy GUZ (23 greg.)
18.00 † Maria LISOWSKA (16 r. śm)
18.00 † Tadeusz WÓJTOWICZ (21 r. śm), Krystyna WÓJTOWICZ

CZWARTEK – 24.09.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego dla wszystkich powołanych do szczególnej służby Bogu (Siostry)
6.30 † Wincenty, Marianna ++ PIASECZNYCH
8.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Przemysława KOZDRÓJ
8.00 † Marian LAMPKA (1 r. śm)
18.00 † Jerzy GUZ (24 greg.)
18.00 † Zdzisław GRZESIAK (1 r. śm), Genowefa GRZESIAK
18.00 † Roman KWIT

PIĄTEK – 25.09.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 O Boże błogosławieństwo i rozwój dzieł prowadzonych przez Siostry Benedyktynki – Misjonarki
6.30 † Marianna, Stanisław, Stanisław ++ RAJCÓW, Marianna, Władysław, Krystyna ++ WÓJCIKÓW
6.30 † Halina WÓJCICKA (30 dz. po śm)
8.00 † Roman NOSAL (6 r. śm)
8.00 † Jerzy GUZ (25 greg.)
18.00 Zbiorowa

SOBOTA – 26.09.2020r. DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 O Boże błogosławieństwo, łaski potrzebne dla misjonarzy i misjonarki szczególnie Sióstr Benedyktynek
pracujących poza granicami Ojczyzny (Siostry)
6.30 † Wacława, Michał ++ BARTUZI, KAŁDONEK
8.00 † Adam MALINOWSKI (3 r. śm), Helena, Jan, Waldemar
8.00 † Leokadia, Kazimierz GUZ ++ GUZÓW, KĘDZIORÓW
16.00 ŚLUB
18.00 † Jerzy GUZ (26 greg.)
18.00 † Zygmunt ABRAMEK ++ WYCZÓŁKOWSKICH
18.00 † Henryk, Jan, Maria CZARNECCY, Jerzy KOMOREK (9 r. śm)

NIEDZIELA – 27.09.2020r. XXVI Niedziela Zwykła
7.00 † Władysława, Wacław ŁYSZCZOWIE, Bronisława, Ludwik PAKLIKOWSCY
7.00 † Cezary CZARNECKI (18 r. śm), Stefan CZARNECKI, Helena, Wacław MISIURKOWIE, Aleksander, Janina WOJTYŚ
9.00 † Wanda ROSA (5 r. śm)
9.00 † Wacław BERNYŃSKI, Maria, Jadwiga, Jerzy, Regina, Henryk
11.00 † Janina MRÓZ (11 r. śm), Kazimierz URBAŃSKI (77 r. śm) ++ URBAŃSKICH
11.00 † Maria ARAŹNA (11 r. śm)
11.00 † Joanna BOCHENKIEWICZ (30 r. śm), Józef BOCHENKIEWICZ (26 r. śm)
12.30 Za Parafian
16.00 † Tomasz KRYSA (42 r. śm), Jerzy, Julia, Antoni ++ KRYSÓW
17.00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla członków grupy AA i ich rodzin (Kaplica)
18.00 † Jerzy GUZ (27 greg.)